Popis
Vánoční povlečení se Sobíkem Rudolfem
Vánoční povlečení je vyrobeno v rozměru 140x200/ 70x90 cm z hladké, 100% bavlny Renforcé
Povlečení pro všechny, kteří chtějí mít vánoční náladu i v postelích
Povlečení je laděno do šedé barvy
Na lícní straně povlaku přikrývky je sob Rudolf, který sedí s dárečkem v zasněžené krajině a všem přeje šťastné vánoce
Rubová strana přikrývky je celé posetá různými vzory vloček
Povlak polštáře je z obou stran stejný s vánočním sobem Rudolfem, který táhne sáňky
Vhodnou barvou prostěradla bude šedá, bílá ale také červená
Povlečení je opatřeno zipovým zapínáním
Bavlněné povlečení perte vždy z rubu, se zapnutým zipem, dle symbolů uvedených na obale
Nepoužívejte prací prostředky s obsahem bělících a rozjasňujících substancí
Povlečení odstřeďujte při menších otáčkách, aby nedošlo k trvalému poškození bavlněných vláken
Povlečení na obrázku se může lehce barevně lišit, v závislosti na nastavení Vašeho monitoru
| Hmotnost | 0.9 kg |
| Barva | Šedá |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x90 |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | BedTex |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
