Doprava a platby

PLATBA ZA ZBOŽÍ A JEHO DODÁNÍ

Při nákupu v našem internetovém obchodu Levné-Povlečení.cz můžete využít několik možností platby, doručení, či vyzvednutí zboží.
 V přehledné tabulce jsou uvedeny ceny dopravy pro Českou i Slovenskou republiku.

DODÁNÍ ZBOŽÍ

V současné době našim zákazníkům dodáváme objednané zboží Českou poštou jako "Balík na poštu", kdy můžete využít 2700 poboček České pošty, nebo jako "Balík do ruky", to v případě že chcete zásilku doručit na adresu domů, či do zaměstnání a poslední možností je "Balík do balíkovny" kterou najdete na poště, v trafice i v obchodě. Balíček si můžete nechat zaslat nově i do Balíkovna-BOXU, který je oblíbený pro svou non-stop službu. Balíkovna má téměř 6 tisíc výdejních míst, kde si lze Vaše balíky vyzvednout.

Nabízíme také doprava kurýrní službou DPD a PPL, kdy Vám kurýr doručí zásilku na Vámi zadanou adresu- domů, do zaměstnání atd.

Další možností je osobní odběr v našem skladu ve Slezské Ostravě na ulici Těšínská 650/201 , 71000.

Zásilky na Slovensko expedujeme pouze kurýrní společností PPL.

U každé objednávky budete prostřednictvím emailů informováni o stavu vyřízení. Jestliže si objednáte více druhů zboží s různými lhůtami expedice jako jednu objednávku, platí pro vyřízení celé objednávky lhůta nejdelší.

Zboží skladem expedujeme v pracovní dny ihned, nebo následující den po obdržení objednávky. Objednávky přijaté ve dnech volna, sobota, neděle, svátky, vyřizujeme následující pracovní den.

PLATBA ZBOŽÍ

Nabízíme několik možností platby za objednané zboží.

Na dobírku
První možnost je platba "Na dobírku", kdy za zakoupené zboží zaplatíte při doručení zásilky přímo osobě, která zásilku doručuje, v našem případě tedy kurýrovi DPD i PPL, nebo zaměstnanci České pošty. Tuto možnost lze využít i v případě volby doručení "Balík na poštu", nebo "Balík do balíkovny" kdy zaplatíte přímo u poštovní přepážky.

Platba předem
Za zboží lze samozřejmě platit i předem, a to buď bankovním převodem, nebo bankovní kartou on-line.
Při platbě bankovním převodem prosím dbejte na správně vyplněný platební příkaz, zvláště pak variabilní symbol, tak, aby se Vaše platba spárovala s Vaší objednávkou a nedocházelo tak ke zbytečnému prodlužování expedice zásilky, hledáním a přiřazováním došlé platby.
V případě platby převodem na účet, expedujeme zboží až po připsání platby na náš účet.

  Číslo účtu SWIFT IBAN Název banky
Pro platby v Korunách (CZK) 7372606208/ 5500 RZBCCZPP CZ9555000000007372606208 Raiffeisenbank
Pro platby v Eurech (EUR) 2867806558/ 0200 SUBASKBX SK07 0200 0000 0028 6780 6858 VÚB Bratislava

 

 

 

Platba on-line
Přijímáme také platby bankovní kartou, případně lze využít další způsoby on-line platebních metod. Jedná se o bezpečný a jednoduchý způsob placení. V našem e-shopu využíváme platební bránu GoPay, která nabízí širokou paletu platebních metod. Více o platební bráně GoPay.

Ceny dopravy pro Českou i Slovenskou republiku

Typ dopravy Cena dopravy Česko Cena dopravy CZ pro objednávky nad 1.500,- Kč Cena dopravy Slovensko Cena dopravy SK pro objednávky nad 110,- Eur
Logo-Balik-Na-postu   89,- (+39,- Kč dobírka) ZDARMA   NELZE NELZE 
 Logo-Balik-Do-ruky 109,- (+39 Kč dobírka)  ZDARMA  NELZE  NELZE
99,- (+39,- Kč dobírka) ZDARMA 5,90 € (+1,69 € dobírka) ZDARMA 
DPD_logo_redgrad_rgb 99,- (+39,- Kč dobírka) ZDARMA NELZE  NELZE
Balíkovna  69,-(+39,- Kč dobírka) ZDARMA NELZE NELZE
 osobni-odber ZDARMA  ZDARMA ZDARMA ZDARMA