Popis
Svítící povlečení pittsburgh penguins
Černé hokejové povlečení Pittsburgh Penguins s, ve tmě svítícími částmi, potěší všechny hokejové fanoušky NHL. Hokejové povlečení s Tučňáky je oboustranné. Z líce je velké klubové logo, jenž překrývá dvě zkřížené hokejové hole. Rub je poset malými logy s tučňákem. Podklad je na obou stranách černý. Svítící části vidíte na druhém obrázku. Světlocitlivou vrstvu je potřeba dostatečně nasvítit slunečním světlem, ve tmě pak plochy s touto vrstvou světélkují. POvlečení Pittsburgh Penguins je vyrobeno z bavlněného plátna "renforce", tato je oproti na licenční povlečení standardně užívané hustší, má dostavu 144 nití.
Povlečení je vyrobeno z hladké 100% bavlny
Rozměr povlečení je140x200/ 70x90 cm
Vhodná barva prostěradla je žlutá, nebo černá, případně lze povlečení nakombinovat s prostěradlem Pittsburgh Penguins.
Povlečení má zapínání na zip
| Hmotnost | 1 kg |
| Barva | Černá |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x90 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | NHL |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
