Popis
Bavlněné povlečení Paříž Eiffelova Věž
Ložní povlečení Paříž Eiffelova věž, je povlečení nejen pro mladé, ale pro všechny obdivovatele krásy světových velkoměst.
Povlečení je v provedení hladká 100% bavlna
Povlečení z kolekce Young značky BedTex, s motivy měst na dopisní obálce. Povečení je oboustranné a je vyrobeno ze 100% bavlny, opatřeno je zipem.
Koncipováno je do stylu dopisní obálky s nejznámějším motivem Paříže - Eiffelovou věží. Reversní strana je popsána názvy měst..
Povlečení s městem je laděno do světlounce modré barvy.
Povlečení je v rozměru 140x200/ 70x90 cm
Sada obsahuje 1 povlak na polštář a 1 povlak na přikrývku
Vhodná barva prostěradla je modrá, bílá, béžová
Povlečení má certifikát Öko-Tex Standard 100
| Hmotnost | 0.9 kg |
| Barva | Modrá |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x90 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | BedTex |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
