Popis
Kouzelný svět soviček v dětské postýlce
Dětské povlečení do postýlky v rozměru 100 × 135 cm na přikrývku a 40 × 60 cm na polštář je vyrobeno ze 100% bavlny Renforce, která je jemná, prodyšná a příjemná k dětské pokožce
Díky sanforizaci si povlečení dlouhodobě zachovává svůj tvar i rozměry a nedochází ke srážení ani při častém praní
Zdravotní nezávadnost potvrzuje certifikace OEKO-TEX® Standard 100
Povlečení je opatřeno praktickým zapínáním na zip, které usnadňuje převlékání a zajišťuje pohodlné používání
Oboustranné provedení nabízí možnost rychlé změny vzhledu postýlky podle nálady nebo ladění dětského pokoje
Lícní strana povlečení zaujme hravým městským motivem roztomilých soviček, domečků a květin na světle vanilkovém podkladu
Barevné ilustrace v odstínech růžové, starorůžové, šedé, žluté a tlumené zelené působí veselým, ale zároveň harmonickým dojmem
Vzor je bohatý na detaily, přesto nepůsobí přeplněně a krásně oživí dětskou postýlku
Rubová strana má bílý podklad s jemnějším, vzdušnějším vzorem soviček, květinových linií a drobných srdíček
Barevnost je zde klidnější, s převahou šedých linií doplněných jemnými barevnými akcenty, což vytváří lehký a uklidňující vzhled
Povlečení perte vždy z rubu, se zapnutým zipem, dle symbolů uvedených na obale
V pračce zvolte šetrný program, například ruční praní nebo na vlnu
Nepoužívejte prací prostředky s obsahem bělících a rozjasňujících substancí
Povlečení odstřeďujte při menších otáčkách, aby nedošlo k trvalému poškození bavlněných vláken
Při praní nepoužívejte aviváž, ta „zalepí“ dutá a strukturovaná vlákna, a tím znehodnotí termoizolační kvalitu, stejně jako odvod vlhkosti
Odstíny barev obrázků se mohou barevně lišit, v závislosti na nastavení Vašeho monitoru
Podobné produkty
| Hmotnost | 0.51 kg |
| Barva | Růžová, Pestrobarevné, Vanilková |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Materiál (?) | Bavlna Renforcé |
| Praní (?) | Maximální teplota 40 °C. |
| Rozměr polštáře | 40x60 cm |
| Rozměr přikrývky | 100x135 cm |
| Vzor (?) | Dětský |
| Zapínání | Zip |
| Certifikát OEKO-TEX 100 (?) | Třída I. – Vhodné pro děti do 3 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
