Popis
Bavlněné povlečení pro malé závodníky
Dětské povlečení Cars3 Blesk McQueen, je vyrobeno ze 100% bavlny a je oboustranné
Povlečení má rozměry 140x200/70x90 a je opatřeno zipovým zapínáním
Na lícní straně povlaku přikrývky není nikdo jiný, než známé červené, závodní auto Blesk McQueen
Reverzní strana povlečení je celá červená, s bílým vzorem nápisů a startovních praporků
Povlak polštáře je oboustranný a na něm Lightning McQueen s číslem 95
Povlečení má certifikát Oeko-Tex Standard 100
Bavlněné povlečení perte vždy z rubu, se zapnutým zipem, dle symbolů uvedených na obale
Nepoužívejte prací prostředky s obsahem bělících a rozjasňujících substancí
Povlečení odstřeďujte při menších otáčkách, aby nedošlo k trvalému poškození bavlněných vláken
Odstíny barev obrázků se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru
| Hmotnost | 1 kg |
| Barva | Červená |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x90 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | Cars |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
