Rozšířili jsme nabídku o produkty firmy Karsten

Brazilská firma Karsten je jeden z největších výrobců bytového textilu na americkém kontinentu.

V naší nabídce naleznete kolekce froté ručníků jak klasických dezénů, tak i dětské vzory z kolekce Karsten Kids. Nabízíme také dětské přehozy na postel, které můžete kombinovat s ručníky a osuškami stejného vzoru.

Brazilská firma Karsten je jedna z nejstarších a největších jihoamerických firem zabývající se výrobou bytového textilu.

Z její nabídky Vám přinášíme výběr ze vzorů kolekce froté osušek a ručníků Karsten Principial.
V této kolekci jsou ručníky s gramáží od 430g/m², lišící se různorodým zpracováním použité příze a různou zakončovací úpravou. Jsou to například ručníky Flash, vyrobené z mykané bavlny, které mají navíc antipillingovou úpravu, zabraňující žmolkování. Nebo ručníky Lumina, z česané bavlny.

Logo-Karsten

Dále pak kolekce Karsten Casa In, kde jsou froté výrobky z gramáží od 360 do 400 g/m², opět lišící se bavlněnou přízí použitou při výrobě. Kolekce Casa In je nižší řada firmy Karsten. Z této kolekce Vám momentálně nabízíme froté ručníky a osušky Lumix.

Casa_In-by-Karsten

Dětskou kolekci Karsten Kids zastupují froté ručníky a osušky s dětskými vzory, například Menina Rosa, žabák Gaston, nebo Fotbal. Těmi můžete skvěle doplnit dětské přehozy na postel stejných vzorů.

Logo-Karsten-Kids

Již brzy Vám také nabídneme kolekci ubrusů Karsten, tak aby i Vaše kuchyně získaly zajímavý a neokoukaný vzhled.