Povlečení CNMT - novinka v našem sortimentu

Do našeho portfolia povlečení jsme přidali bavlněné a krepové povlečení CNMT.

Dezény povlečení jsou, jako všechny novinky letošního roku, s květinovými vzory. Všechna povlečení jsou oboustranná, dají se tak v interiéru hezky kombinovat. Lícní strana je vždy se vzorem, rubová pak většinou s proužkem, případně drobným kárem.

Povlečení CNMT je vyrobeno z kvalitní bavlny, s gramáží 125g/ m², v provedení hladká bavlna nebo krep, vždy se zapínáním na knoflíky.
Jak je uvedeno v úvodu, všechny dezény jsou oboustranné, navržené podle posledních trendů ve světě bytového textilu. Vybírat můžete z povlečení, kdy líc posetý drobnými kytičkami, doplňuje rubová strana s jemným dvoubarevným proužkem, dále pak ze dvou barevných variant povlečení s potiskem rozkvetlých růží, rubová strana nepravidelné široké pruhy, samozřejmě vždy barevně ladící se vzorem.
Pro milovníky veselejších dezénů, je zde povlečení Maja, Olga, nebo Lea, jenž jsou z jedné strany barevně odvážnější, z druhé pak, vždy s mřížkou černé, zelené, nebo meruňkové barvy.

Doufáme, že se Vám toto, na našich stránkách, nové povlečení líbí, alespoň tak jako nám, a jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout opět neokoukané dezény ložního prádla.