Povlečení Animal Planet

Povlečení Animal Planet - NOVINKA,která potěší děti i dospělé.

Povlečení do ložnice s motivy z říše zvířat je vyrobeno z hladké bavlny, má zipový uzávěr a je vždy oboustranné. Kolekce povlečení Animal Planet budeme postupně doplňovat novými vzory, s tím, že jde vždy o tzv. krátké kolekce, tedy počet povlečení je omezen a povyprodání vzoru již tento nebude dostupný.

animal_planet_logo

Povlečení Animal Planet
Povlečení s motivy zvířat vzniklo podle předlohy známého televizního kanálu Animal Planet. Všechny varianty jsou designovým kouskem, který se bude vyjímat v každé ložnici.
Povlečení vyniká nad ostatními svou originalitou a precizními snímky vyobrazenými jak na přikrývce, tak na povlaku na polštář.
Zajímavě zpracovaná je vždy i rubová strana ložního prádla, které nechybí důvtip. Svůj oblíbený motiv si vybere každý člen rodiny.
Mezi zvířaty najdete obyvatele afrického kontinentu, od majestátných žiraf až po nám blízké lidoopy, gorily. Tento největší primát na světě vám pravděpodobně připomene strýce či souseda, a to proto, že gorily mají s lidmi společných 98, 4 % genů.
Potěšit vás může i rodinka slonů a fakt, že sloní ucho vážící 80 kg vás při spánku pod povlečením Animal Planet ani trochu nezatíží. Safari už tedy nebude nedosažitelným cílem, nebude nutná ani návštěva pavilonů s exotickými zvířaty v některé ze zoo, nejen z vašeho okolí. Právě naopak, postačí vám útulno a teplo domova.
Za vzhledem nezaostává ani kvalita. Ložní povlečení Animal Planet je vyrobeno ze 100% bavlny, opatřeno je zipovým uzávěrem a prát jej můžete na 40°C.