Deky Biederlackborbo

Rozšířili jsme nabídku dek o německé deky firmy Biederlackborbo.

Deky bocasa jsou rozděleny do několka řad, podle materiálů a způsobů výroby. Seznamte se tedy s produkty nadstandardní kvality a výjimečných dezénů, z dílny této rodinné firmy s více než 120 letou tradicí.

Deky Biederlackborbo vyrábí tradiční rodinná německá firma Hermann Biederlack GmbH + Co., a to již od roku 1887, kdy ji, jednoho horkého srpnového dne, založil pan Ignác Hermann Biederlack.
V roce 2006, již po smrti Hanse Felixe Biederlacka, který v druhé polovině 20 století udělal z firmy Biederlack to, čímž je až dodnes, to znamená jednoho z největších výrobců dek na světě, převzala firma kontrolu nad do té doby konkureční, firmou BORBO-DECKEN.
Po smrti Roberta Biederlacka v roce 2007, muže jenž vedl dceřinnou společnost Biederlack of America Inc. v Marylandu, a který dostal firmu Biederlack na výsluní amerického trhu s bytovým textilem, se jeho dcery Julie a Lisa Biederlack stávají společníky.
Pod jejich vedením se, v roce 2008 poprvé, na největším textilním velethu ve Frankfurtu předsatvuje společnost, již pod názvem Biderlackborbo s novou ochrannou známkou "bocasa".