Popis
Povlečení se stadionem Realu Madrid
Fotbalové povlečení Real Madrid Stadion je oboustranné, vyrobené ze 100% bavlny
Rozměr tohoto povlečení je 140x200/70x90 a je opatřeno zipovým zapínáním
Povlečení nadchne ty, kteří s Realem Madrid prožívají každý zápas, každý gól a každé vítězství
Na lícní straně povlaku přikrývky je fotografie stadionu Estadio Santiago Bernabéu v Madridu
Tento stadión od roku 1947 plní sny a iluze všech madridských fanoušků
Reverzní strana přikrývky je bílá, s šedými nápisy a znaky klubu Real Madrid
Na povlaku povlak polštáře je Madridský klubový znak, který jakoby plul v oblacích
Vhodnou barvou prostěradel je modrá, světle šedá, bílá a zelená, pro některé odvážlivce i žlutá
Kromě povlečení najdete v naší nabídce osušky a polštářky s názvy a logy klubu Real Madrid
Povlečení má certifikát Oeko-Tex Standard 100
Doporučujeme prát z rubu, se zapnutým zipovým uzávěrem a dle symbolů uvedených na obale
Při praní nepřekročujte stupně praní uvedené na obale!
Nepoužívejte prací prostředky s obsahem bělících a rozjasňujících substancí
Odstřeďujte při nižších otáčkách, aby nedošlo k polámání, a tak k trvalému poškození bavlněných vláken
Avivážní prostředky nedoporučujeme používat, mohou slepit vlákna a tím snížit savost
Odstíny barev obrázků se mohou lehce barevně lišit, v závislosti na nastavení vašeho monitoru
| Hmotnost | 1 kg |
| Barva | Modrá |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Materiál (?) | Bavlna Renforcé |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x90 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Vzor (?) | Fotbalový |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | Real Madrid C.F. |
| Certifikát OEKO-TEX 100 (?) | Třída II. – Přímý kontakt s pokožkou |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
