Popis
Modré povlečení Manchester city
Povlečení má světle modrou barvu, uprostřed znak klubu a celé povlečení doplňují svislé pruhy.
Hladká 100% bavlna
Rozměr povlečení je 140x200/ 70x80 cm
Povlečení má zapínání na zip
Vhodná barva prostěradla je modrá či bílá
| Hmotnost | 1 kg |
| Barva | Modrá |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x80 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | Manchester City |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
