Popis
Neymar Jr na Fotbalovém povlečení FC Barcelona
Povlečení je oboustranné, na lícní straně velká fotografie známého útočníka Neymara a z rubu červené a modré pruhy s nápisy FCB
Povlečení je vyrobeno z hladké 100% bavlny
Rozměr povlečení je140x200/ 70x80
Vhodná barva prostěradla je červená, modrá
Povlečení má zapínání na zip
| Hmotnost | 1 kg |
| Barva | Modrá |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x80 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | FC Barcelona |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
