Popis
Fotbalové povlečení Chelsea FC Šachovnice
Povlečení je oboustranné, s fotografií domácího stadionu Chelsea FC Stamford Bridge. Na rubové straně jsou bílé nápisy Chelsea FC na modrém podkladě.
Povlečení je vyrobeno z hladké 100% bavlny
Rozměr povlečení je140x200/ 70x80
Vhodná barva prostěradla je modrá, bílá, zelená.
Povlečení má zapínání na zip
| Hmotnost | 1 kg |
| Barva | Modrá |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x80 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | Chelsea FC |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
