Popis
Dětské povlečení s půvabným Jednorožcem
Dětské povlečení Pohádkový Jednorožec, je oboustranné, vyrobené ze 100% bavlny
Povlečení je světle šedé barvy s krásným, Pohádkovým Jednorožcem s dlouhou hřívou
barevným bodem na povlečení jsou velké, růžově červené květy ibišku a fialkové listy
V horní části povlaku přikrývky vede světle šedý nápis "fabulous", což v překladu znamená báječný
Povlak polštáře je z obou stran stejný, a je vzorem i barvou shodný s lícní stranou povlaku přikrývky
Bavlněné povlečení je vyrobeno v rozměru 140x200/ 70x90 cm a má zipové zapínání
Toto bavlněné povlečení pro děti, se velmi snadno udržuje
Perte jej vždy z rubu, zapnuté, dle symbolů uvedených na obale
Vhodnou barvou prostěradla k tomuto dětskému povlečení bude růžová, bílá, světle šedá a levandulová
Povlečení perte vždy z rubu, se zapnutým zipovým uzávěr, dle symbolů uvedených na obale
Ložní souprava se může lehce barevně lišit, v závislosti na nastavení Vašeho monitoru
Fotografie povlečení je pouze ilustrativní
| Hmotnost | 0.9 kg |
| Barva | Šedá |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x90 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | BedTex |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
