Popis
Bavlněné povlečení Máša a Medvěd
Oboustranné povlečení s obrázkem medvěda Míši a holčičky Máši na pruhovaném podkladu na přední straně, rubová strana je poseta puntíky.
Povlečení Máša a Medvěd je vyrobeno ze 100% bavlny
Rozměr povlečení je 140x200/ 70x80 cm
Doporučujeme růžové, fialové nebo hnědé prostěradlo
Zapínání je na zip
| Hmotnost | 1 kg |
| Barva | Růžová |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x80 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | Máša a Medvěd |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
