Popis
Dětské povlečení Ledové Království s Olafem
Oboustranné povlečení Ledové Království Olaf je laděno do modrých barev
Na lícní straně povlaku přikrývky stojí princezna Anna a Elsa a přímo uprostřed stojí jejich kamarád sněhulák Olaf
Na reverzní straně povlaku přikrývky je noční městečko Ledového Království
Z povlaku na polštář se na Vás z obou stran bude usmívat sněhulák Olafné
Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, opatřeno je zipem
Rozměr povlečení je 140x200/ 70x80 cm
K povlečení doporučujeme prostěradlo v barvě modré, levandulové,tyrkysové,nebo bílé
| Hmotnost | 1 kg |
| Barva | Modrá |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x80 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | Ledové Království |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
