Popis
Bavlněné povlečení Kočky Sweet Dreams
Povlečení, které je oboustranné je vyrobeno ze 100% bavlny
Na růžové straně povlečení je šest kočiček, které sladce spí a zdají se jim krásné sny
Tyrkysová strana povlečení je plná kočičích tlapek
Toto povlečení dodáváme v rozměru 140x200 + 70x90 cm
Bavlněné povlečení se snadno udržuje a lze jej prát na 60°
Povlečení je opatřeno zipem
| Hmotnost | 0.9 kg |
| Barva | Růžová |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x90 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | BedTex |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
