Popis
Barevné povlečení s kočkami
Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, opatřeno je zipem.
Bavlněné povlečení zdobí barevné usměvavé kočičky, povlečení má z obou stran stejný vzor.
Rozměr povlečení je 140x200/ 70x80 cm
Povlečení je z kolekce HomeLine Kids, s dětskými motivy.
Sada obsahuje 1 povlak na polštář a 1 povlak na přikrývku
Vhodná barva prostěradla je v odstínech modré, zelené, meruňkové nebo žluté.
Povlečení má certifikát Öko-Tex Standard 100
| Hmotnost | 0.9 kg |
| Barva | Zelená |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x80 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | HomeLine |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
