Popis
Povlečení s logem Batmana
Povlečení Batman - Wayne Industriez je vyrobeno ze 100% bavlny
Povlečení s vyobrazením klasického netopýřího loga na modrém podkladě se žlutými nákresy pro všechny batmanfandy. Rubová strana povlečení je modrá s malými znaky.
Rozměr povlečení je 140x200/ 70x80 cm
Vhodná barva prostěradla bude modrá, žlutá či klasická bílá.
Zapínání je na zip
| Hmotnost | 1 kg |
| Barva | Modrá |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x80 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | Batman |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
