Popis
Dětské bavlněné povlečení se sovou
Povlečení Animal Planet - Medvěd je vyrobeno ze 100% bavlny
Rozměr povlečení je 140x200/ 70x80 cm
Povlečení je z obou stran stejné. Povlak na přikrývku je s vyobrazením medvěda u stromu v lese, doplněný barevnými puntíky a modrými proužky. Povlak na polštář je se vzorem horní části přikrývky a logem Animal Planet.
Vhodná barva prostěradla je levandulová, v odstínech zelené a hnědé .
Zapínání je na zip
Z rubové strany povlečení je stejný potisk jako z lícové.
| Hmotnost | 1 kg |
| Barva | Hnědá |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x80 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | Animal Planet |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
