Popis
Roztomilá kočička na bavlněném povlečení
Bavlněné povlečení Kočičí Wellness, je vyrobeno ze 100% hladké bavlny renforcé
Toto oboustranné povlečení má rozměry peřiny 140x200 cm a polštáře 70x90 cm
Na světle modré lícní straně povlaku přikrývky je šedé koťátko, které kouká vzhůru
Koťátko je po koupeli zabaleno v plyšové dečce a na hlavě má ještě spousty pěny
Lícní stranu doplňují bílé kočičí pacičky
Rubová strana povlečení je bílá a je celá posetá barevnými srdíčky
Povlak na polštář je z obou stran stejný a je na něm modrooká kočička
Povlečení je ideální pro každodenní použití, pro ty, kteří milují zvířata, nebo pro ty, kdo hledají něco rozkošného pro svou ložnici
Povlečení má certifikát Oeko-Tex Standard 100, což zaručuje, že je bezpečné pro vaši pokožku a životní prostředí
Pro snadné používání je povlečení vybaveno zipovým zapínáním, které značně usnadňuje proces převlékání peřin a polštářů
Zapomeňte na složité knoflíky nebo nepohodlné patentky - zip je rychlý, spolehlivý a udržuje ložní prádlo pevně uzavřené po celou noc
Vhodnou barvou prostěradla bude světle modrá, růžová a bílá
Doporučujeme praní maximálně na 60°C, pro více probarvené povlečení však raději využijte 40°C
Povlečení vždy perte z rubu, odděleně a se zapnutým zipovým uzávěrem
Odstřeďujte při nižších otáčkách, aby nedošlo k polámání bavlněných vláken, a tak k jejich trvalému poškození
Nepoužívejte prací prostředky s obsahem bělících a rozjasňujících substancí
Nedoporučujeme používání avivážních prostředků, mohou slepit bavlněná vlákna a snížit tak jejich savost
Odstíny barev obrázků se mohou barevně lišit, v závislosti na nastavení Vašeho monitoru
Podobné produkty
| Hmotnost | 0.9 kg |
| Barva | Modrá |
| Materiálové složení (?) | 100% Bavlna |
| Praní (?) | 60 °C |
| Rozměr polštáře | 70x90 cm |
| Rozměr přikrývky | 140x200 cm |
| Zapínání | Zip |
| Značka/Licence | BedTex |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
