Volná místa

Nabídka volných pracovních míst

 Administrátor, administrátorka e-shopu.

Požadujeme:

ukončené SŠ vzdělání
velmi dobrá znalost českého jazyka, slovem i písmem
smysl pro obchod a marketing
dobrá znalost práce na PC ( toto neznamená surfování internetem)
praxe v oboru vítána
samostatnost
pečlivost
kreativitu

Náplň práce:

kompletní administrace e-shopu
zadávání produktů do databáze, včetně popisu jednotlivých produktů, krátkých textů, umísťování fotografií, cen, parametrů ....
tvoření komentářů k produktům
marketing, včetně monitoringu trhu
spolupráce s webmastery
péče o zákazníky, telefonická a e-mailová komunikace, zodpovídání dotazů
tvorba nabídek zákazníkům
evidence objednávek, od přijetí až po dodání zákazníkovi

Nabízíme:
zajímavou práci v Ostravě
finančí ohodnocení dle dosažených výsledků

Výhodou je:
znalost a přehled v sortimentu bytového textilu

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím krátký motivační dopis a Váš životopis na email: info@tiptrade.cz