Amaki záruční podmínky

Vážený zákazníku,
Výrobky AMAKI, to jsou s jistotou jedny z nejpohodlnějších sedacích vaků a sedacích polštářů na trhu. Zásluhu na tom má bezpochyby jejich forma, typ výplně, malá hmotnost a v neposlední řadě zájem zaměstnanců firmy AIONA o to co dělají.
AMAKI v bytě, to je něco více než jen kousek nábytku. Sami se o tom přesvědčíte. Naším cílem bylo vytvořit produkt tak pohodlný, jak si jen člověk může představit. Jedním z hlavních cílů, jež jsme si dali, je nejvyšší kvalita námi vyráběných produktů. V zájmu toho, abyste se mohli těšit svým AMAKI co nejdelší dobu, připravili jsme pro Vás pár doporučení. Seznamte se s nimi prosím.
Pozorně si také přečtěte jednotlivé body zásad správného užívání.

Záruční podmínky
1. Záruka na výrobky AMAKI je v délce 24 měsíců od dne zakoupení výrobku AMAKI. Záruka se vztahuje na tyto části: svrchní materiál; švy a spoje; vnitřní komora; zipový uzávěr, to vše pod podmínkou dodržování zásad užívání výrobku kupujícím.
2. Na výplň – granulát, je poskytována záruka v délce šesti měsíců
3. Veškeré opravy a pokusy o opravu poškozeného vaku kupujícím, způsobují ztrátu záruky
4. Reklamace prosím oznamte pomocí e-mailu, na adresu info@tiptrade.cz, nebo telefonicky na číslo +420 595 534 119, případně poštou na adresu firmy TipTrade s.r.o.
Záruka se nevztahuje na:
1. Poškození způsobené nesprávným převozem, v případě osobního odběru. Dále také na závady způsobené z nepředvídatelných příčin, jako jsou například přírodní katastrofy
2. Poškození způsobené nesprávným užíváním, uchováváním a čištěním výrobku, například působení vlhkosti, silného tepelného záření, užívání nesprávných čisticích prostředků
3. Poškození vzniklé úpravami, nebo opravami vaků kupujícím UPOZORNĚNÍ! Všechny produkty jsou vyplněné polystyrenovým granulátem, který má v momentě nákupu vysokou pružnost. V průběhu užívání výrobku, se tato pružnost postupně zmenšuje. Chcete-li vrátit výrobek do původního stavu, stačí doplnit speciální polystyrenový granulát, dostupný v našich obchodech, případně u prodejců nabízejících vaky AMAKI. Tento jev se považuje za normální a nepodléhá záruce.

Zásady správného užívání
1. Produkty AMAKI byly vyrobeny ke zvýšení komfortu odpočinku, sezení, ležení a podobně. Měly by se tedy používat pouze k těmto účelům.
2. Vaky AMAKI jsou připraveny k použití ihned po vybalení.
3. I přes použití nejkvalitnějších materiálů k výrobě produktů AMAKI, může skákání a roztahování způsobit poškození výrobků
4. Vaky vyrobené z polyesteru mohou být užívány v interiéru, stejně jako v exteriéru
5. Vaky vyrobené z EKO kůže mohou být používány pouze v interiéru
6. Nábytek užívejte pouze v místech, kde nehrozí promočení, vlhkost, nebo nadměrné zahřívání
7. Zamezte styku vaků s ostrými předměty, s ostrými hranami, rovněž tak s ostrými částmi oblečení
8. Maximální zatížení vaku je 140 kg
9. Komora ve vaku AMAKI brání vysypání výplně a slouží také k dosypání, nebo odsypání granulátu
10. Přístup dovnitř vaku, ve kterém se nachází sypký granulát, lze omezit odstraněním přívěsku z jezdce zipového uzávěru. Výrazně se tak ztíží rozepínání vaku dětmi. K rozevírání zipu pak stačí použít například kancelářkou sponku, nebo podobný předmět.
11. NENECHÁVEJTE NA VAKU DĚTI MLADŠÍ 3 LET BEZ DOZORU DOSPĚLÉ OSOBY!!!

Zásady správného čištění
1. Sedací vaky vyrobené z EKO kůže a polyesteru lze čistit pomocí měkké utěrky namočené v mýdlové vodě. V případech silnějšího znečištění, lze použít zředěný přípravek na umývání nádobí. Po vyčištění vytřete mokré místo měkkou a suchou utěrkou do sucha.
2. Sedací pytle vyrobené z polyesteru můžete prát v pračce, při maximální teplotě 30C. Použijte program na jemné praní. Z VAKU VŽDY DOKONALE ODSTRAŇTE VEŠKERÝ GRANULÁT.
3. NIKDY NEPOUŽÍVEJTE BĚLÍCÍ CHEMICKÉ PROSTŘEDKY, ABRAZIVA, NEBO SILNÉ DETERGENTY


Jsme přesvědčeni, že používání vaků AMAKI shodně s našimi doporučeními, přispěje k Vaší spokojenosti s tímto výrobkem na dlouhá léta.
AMAKI
Výrobce: AIONA, Częstochowa, PL