Levné-povlečení.cz - bytový textil, povlečení, ručníky, přikrývky a deky pro Váš byt a dům

Výprodej

Výprodej Benetton Whippy
Zobrazení katalogu:     Seřazení: vzestupně sestupně
Levné-povlečení.cz » Výprodej

Výprodej zboží. U každého produktu je vždy uvedeno z jakého důvodu je zařazen do výprodeje. Nejčastěji se jedná o poslední kusy povlečení, které již není možno doobjednat, případně o výprodej nadnormativních zásob, nebo zboží, jež si zákazníci objednali a poté nevyzvedli a které standardně nedržíme skladem. Může se také jednat o zboží rozbalené nebo nějakým způsobem poškozené - TOTO JE VŽDY UVEDENO V DETAILU PRODUKTU. Věnujte prosím pozornost popisu jednotlivých položek, tak aby nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním.
U VŠECH PRODUKTŮ PLATÍ STANDARDNÍ ZÁRUČNÍ PODMÍNKY. Záruka je omezena pouze u poškozeného zboží a to vždy konkrétně na poškození z jehož příčiny je zboží zlevněno.
 

1, 2  další další
 • Saténové povlečení New Age - Bílé

  Saténové povlečení New Age - Bílé
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  545 Kč
  Běžná cena:
  845 Kč
  Sleva:
  36%

  Saténové povlečení New Age v bílé barvě nabízíme v rozměru 140x200/2x 70x80 cm. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, má zapínání na zip.

 • Saténové povlečení Choco Brown

  Saténové povlečení Choco Brown
  Výrobce:
  Ariatex
  Cena od:
  669 Kč
  Běžná cena:
  895 Kč
  Sleva:
  25%

  Povlečení Choco Brown je vyrobeno z bavlněného saténu s úpravou Easy Care. Snadno se žehlí a šetří tak čas, kterého se zpravidla nedostává. Povlečení Choco Brown má zipový uzávěr. Barva povlečení je bílá, kombinovaná s hnědou. K povlečení se hodí prostěradlo v bílé, hnědé, nebo rezavé barvě.

 • Bavlněné povlečení Fioro Red

  Bavlněné povlečení Fioro Red
  Výrobce:
  Ariatex
  Cena od:
  579 Kč
  Běžná cena:
  759 Kč
  Sleva:
  24%

  Bavlněné povlečení s moderním vzorem Fioro Red je mixem koleček a čáreček, kombinovaných v červené, černé, šedé a bílé barvě. Povlečení Fioro Red je vyrobeno ze 100% bavlny a má zipový uzávěr. Barva povlečení je sněhově bílá, kombinovaná s červenou a šedou. K povlečení se hodí prostěradlo v bílé, červené, nebo šedé barvě.

 • Povlečení Star Wars - Lord Vader

  Povlečení Star Wars - Lord Vader
  Výrobce:
  Cena od:
  499 Kč
  Běžná cena:
  549 Kč
  Sleva:
  9%

  Povlečení Star Wars - Lord Vader. Povlečení je oboustranné, složené ze tří barev. Hlavním motivem je černá maska Dartha Vadera, lorda Sithů. Zaručeně může být pěkným dárkem nejen pod stromeček, ale i k narozeninám. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny se zapínáním na zip. Povlečení Star Wars - Lord Vader dodáváme v rozměru 140x200/ 70x80 cm.

 • Saténové povlečení Agata

  Saténové povlečení Agata
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  599 Kč
  Běžná cena:
  845 Kč
  Sleva:
  29%

  Saténové povlečení Agata, je vyrobeno z bavlněného saténu, zapínání je na zip. Povlečení hýří veselými barvičkami, podklad je bílý. Povlečení Agata se hodí jak do ložnice, tak do dětského pokoje. Prostěradlo doporučujeme bílé,tak aby co nejvíce vynikla barevnost povlečení.

 • Pončo Šmoulové - Šmoulinka

  Pončo Šmoulové - Šmoulinka
  Výrobce:
  Cena od:
  189 Kč
  Běžná cena:
  339 Kč
  Sleva:
  44%

  Pončo Šmoulové - Šmoulinka. Pončo se Šmoulinkou je vyrobena z příjemného velurového froté, v rozměru 60x110 cm. Pončo má krásný design, kterému vévodí Šmoulinka. Pončo Šmoulinka má růžovou barvu. Pončo můžete kombinovat s povlečením a osuškou Šmoulinka, které také naleznete v naší nabídce.Osušky a ponča Šmoulové dodáváme i velkoobchodně. Smurfen Poncho Smurfette Posh.

 • Sedací vak Šmoula Love

  Sedací vak Šmoula Love
  Výrobce:
  Cena od:
  899 Kč
  Běžná cena:
  1 590 Kč
  Sleva:
  43%

  Sedací vak Šmoula Love. Sedací pytel se zamilovaným Šmoulou je vyroben z nepromokavého polyesteru, který je příjmený na dotek a zároveň velmi trvanlivý. Šmoulí sedací pytel má rozměr 90x110 cm, je vyplněn polystyrénovými kuličkami.

 • Flanelové povlečení Nadja Hnědá

  Flanelové povlečení Nadja Hnědá
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  29 Kč
  Běžná cena:
  69 Kč
  Sleva:
  59%

  Flanelové povlečení Nadja Hnědá, je vyrobeno z hřejivého flanelu, 100% bavlna. Povlečení má kombinovaný vzor pruhů a ornamentů. Barva povlečení je hnědá. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínání je na knoflíky. K povlečení se hodí hnědé, bílé, nebo béžové prostěradlo, nejlépe froté, lze samozřejmě použít i jersey, nebo hladkou bavlnu. Povlečení Nadja Hnědá.

 • Flanelové povlečení ZipZap Fialové

  Flanelové povlečení ZipZap Fialové
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  29 Kč
  Běžná cena:
  69 Kč
  Sleva:
  59%

  Flanelové povlečení ZipZap fialové, je vyrobeno z hřejivého flanelu, 100% bavlna. Povlečení má vzor složený z kostiček poskládaných do obrazců. Barva je v odstínech fialové a růžové, základ je bílý. Povlečení má zipový uzávěr. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. K povlečení se hodí fialové, nebo bílé prostěradlo, nejlépe froté, lze samozřejmě použít i jersey, nebo hladkou bavlnu. Povlečení ZipZap fialové.

 • Flanelové povlečení ZipZap Hnědé

  Flanelové povlečení ZipZap Hnědé
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  29 Kč
  Běžná cena:
  69 Kč
  Sleva:
  59%

  Flanelové povlečení ZipZap hnědé, je vyrobeno z hřejivého flanelu, 100% bavlna. Povlečení má vzor složený z kostiček poskládaných do obrazců. Barva je v odstínech hnědé, kombinovaná s oranžovou, podklad je smetanový. Povlečení má zipový uzávěr. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. K povlečení se hodí fialové, nebo bílé prostěradlo, nejlépe froté, lze samozřejmě použít i jersey, nebo hladkou bavlnu. Povlečení ZipZap hnědé.

 • Flanelové povlečení Nadja Zelená

  Flanelové povlečení Nadja Zelená
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  29 Kč
  Běžná cena:
  69 Kč
  Sleva:
  59%

  Flanelové povlečení Nadja Zelená, je vyrobeno z hřejivého flanelu, 100% bavlna. Povlečení má kombinovaný vzor pruhů a ornamentů. Barva povlečení je zelená. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínání je na zip. K povlečení se hodí hnědé, bílé, nebo béžové prostěradlo, nejlépe froté, lze samozřejmě použít i jersey, nebo hladkou bavlnu. Povlečení Nadja Hnědá.

 • Flanelové povlečení Nadja Modrá

  Flanelové povlečení Nadja Modrá
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  29 Kč
  Běžná cena:
  69 Kč
  Sleva:
  59%

  Flanelové povlečení Nadja Modrá, je vyrobeno z hřejivého flanelu, 100% bavlna. Povlečení má kombinovaný vzor pruhů a ornamentů. Modrá barva povlečení, kombinovaná se smetanovou a fialkovou. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínání je na zip. K povlečení se hodí modré, bílé, nebo béžové prostěradlo, nejlépe froté, lze samozřejmě použít i jersey, nebo hladkou bavlnu. Povlečení Nadja Hnědá.

 • Flanelové povlečení Brigita Hnědé

  Flanelové povlečení Brigita Hnědé
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  29 Kč
  Běžná cena:
  69 Kč
  Sleva:
  59%

  Flanelové povlečení Brigita Hnědé, je vyrobeno z hřejivého flanelu, 100% bavlna. Povlečení má jemný vzor. Barva povlečení je smetanová doplněná hnědorezavou. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínání je na zip. K povlečení se hodí hnědé, bílé, nebo béžové prostěradlo, nejlépe froté, lze samozřejmě použít i jersey, nebo hladkou bavlnu. Povlečení Nadja Hnědá.

 • Osuška Šmoulové - Šmoulinka Květinka

  Osuška Šmoulové - Šmoulinka Květinka
  Výrobce:
  Cena od:
  289 Kč
  Běžná cena:
  339 Kč
  Sleva:
  15%

  Osuška Šmoulové - Šmoulinka s motýlem. Osuška se Šmoulinkou je vyrobena z příjemného froté, v rozměru 150x75 cm. Osuška je velurová a má růžovou barvu. Šmoulinka má na ruce krásného motýlka.Osušku můžete kombinovat s povlečením Šmoulinka, které také naleznete v naší nabídce.Osušky Šmoulové dodáváme i velkoobchodně. Smurfen Strandlaken Smurfette Butterfly.

 • Osuška Šmoulové - Hladový Šmoula

  Osuška Šmoulové - Hladový Šmoula
  Výrobce:
  Cena od:
  339 Kč

  Osuška Šmoulové -  Hladový Šmoula. Osuška shladovým Šmoulou je vyrobena z příjemného froté, v rozměru 150x75 cm. Osuška je velurová a má zelenou barvu. Osušku můžete kombinovat se šmoulím povlečením Silák, které také naleznete v naší nabídce.Osušky Šmoulové dodáváme i velkoobchodně. Smurfen Strandlaken Smurf Peekaboo!

 • Povlečení Zoe Brown

  Povlečení Zoe Brown
  Výrobce:
  Dante
  Cena od:
  599 Kč
  Běžná cena:
  899 Kč
  Sleva:
  33%

  Povlečení Zoe Brown má hnědou a oranžovou barvu, s výrazným vzorem kruhů v různých velikostech. Povlečení Zoe Brown je z kolekce Paris Designs. Povlečení Zoe Brown Vám nabízíme v rozměru 140x200 cm, ve dvou provedeních krep a bavlněný satén.  Zapínání má Zoe Brown zipové.

 • Saténové povlečení Funny White

  Saténové povlečení Funny White
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  990 Kč
  Běžná cena:
  1 290 Kč
  Sleva:
  23%

  Povlečení Funny White. Povlečení z bavlněného saténu v retro designu je z kolekce Essential značky Sweet Home. Povlečení má bílou barvu, vzory jsou různobarevné. Povlečení Funny je vyrobeno z bavlněného saténu, 100% bavlna a má zipové zapínání. Saténové povlečení Funny je navrženo v souladu s posledními módními trendy světa bytového textilu. Povlečení má certifikát Öko-Tex Standard 100.

 • Saténové povlečení Funny Brown

  Saténové povlečení Funny Brown
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  990 Kč
  Běžná cena:
  1 290 Kč
  Sleva:
  23%

  Povlečení Funny Brown. Povlečení z bavlněného saténu v retro designu je z kolekce Essential značky Sweet Home. Povlečení má hnědou barvu, vzory jsou různobarevné. Povlečení Funny je vyrobeno z bavlněného saténu, 100% bavlna a má zipové zapínání. Saténové povlečení Funny je navrženo v souladu s posledními módními trendy světa bytového textilu. Povlečení má certifikát Öko-Tex Standard 100.


1, 2  další další
Aktuality
Nové klubové povlečení Nové klubové povlečení

Tři nové fotbalové povlečení Chelsea FC Check, Real Madrid Black a FC Barcelona Trio nadchnou fanoušky těchto klubů.

17.10.2014
Nové povlečení Monster High Nové povlečení Monster High

Pro dívky máme nové povlečení Monster High Faces s barevným motivem.

02.10.2014
Povlaky na polštáře pro děti Povlaky na polštáře pro děti

Zcela nové povlaky na polštáře s fotbalovým motivem nebo s prasátkem Pepinou.

19.09.2014

Produkty
E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.