Levné-povlečení.cz - bytový textil, povlečení, ručníky, přikrývky a deky pro Váš byt a dům

Krepové povlečení

Zobrazení katalogu:     Seřazení: vzestupně sestupně
Levné-povlečení.cz » Povlečení » Krepové povlečení

Krepové povlečení značek Sweet Home,  BEDTEX.. Krepové povlečení nemusíte žehlit, šetří Váš čas i Vaše peníze.

 • Povlečení Valerie - Fialové

  Povlečení Valerie - Fialové
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Povlečení Valrie Fialové zdobí květinový motiv. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínání je na knoflíky. Povlečení je dostupné v rozměrech, 140x200 cm a 140x220 cm. Hodí se k němu fialové, bílé prostěradlo.

 • Povlečení Valerie - Hnědé

  Povlečení Valerie - Hnědé
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Povlečení Valrie Hnědé se vzorem květů. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínání je na knoflíky. Povlečení je dostupné v rozměrech, 140x200 cm, 140x220 cm a 220x200 cm. Hodí se k němu hnědé, bílé prostěradlo.

 • Povlečení Zuzana - Bílé

  Povlečení Zuzana - Bílé
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Povlečení Zuzana bílé s černým květinovým vzorem je vyrobeno ze 100% bavlny, zapínání má na knoflíky. Hodí se k němu prostěradlo v bílé nebo černé barvě. Povlečení nabízíme jak v bavlně, tak v krepu.

 • Povlečení Klára - Zelené

  Povlečení Klára - Zelené
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Povlečení Klára Zelené s pruhy v odstínech zelené doplněné o jemné kruhy. Zapínání je na knoflíky. Povlečení je dostupné v rozměrech, 140x200 cm a 140x220 cm. Hodí se k němu limetkové, středně zelené nebo bílé postěradlo.

 • Povlečení Klára - Oranžové

  Povlečení Klára - Oranžové
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Povlečení Klára Oranžové v odstínech oranžové se vzorem pruhů a jemnými kruhy. Zapínání je na knoflíky. Povlečení je dostupné v rozměrech, 140x200 cm a 140x220 cm. Hodí se k němu žluté syté, meruňkové, oranžové nebo bílé postěradlo.

 • Povlečení Marta - Růžové

  Povlečení Marta - Růžové
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Povlečení Marta růžové v krásné růžovo-bílé kombinaci s motivy kruhů a výrazného růžového pruhu Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínání je na knoflíky. Povlečení je dostupné v rozměrech, 140x200 cm a 140x220 cm. Hodí se k němu růžové, růžové syté, bílé nebo šedé prostěradlo.

 • Povlečení Marta - Žluté

  Povlečení Marta - Žluté
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Povlečení Marta žluté má zeleno-žluté kruhy oddělené od žlutých kruhů na bílém podkladu výrazným  žlutým pruhem. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínání je na knoflíky. Povlečení je dostupné v rozměrech, 140x200 cm a 140x220 cm. Hodí se k němu žluté střední, bílé, limetkové a šedé prostěradlo.

 • Povlečení Tamara - Hnědé

  Povlečení Tamara - Hnědé
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Povlečení Tamara v hnědém provedení Vás okouzlí vzorem rovnoběžných pruhů různých šířek v odstínech hnědé barvy. Na ploše povlečení jsou náhodně umístěny rámečky s oblými rohy. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínání je na knoflíky. Povlečení je dostupné v rozměrech, 140x200 cm a 140x220 cm.. Hodí se k němu bílé, tmavě či světle hnědé, případně rezavé prostěradlo. Je dostupné jak v bavlně, tak krepu.

 • Povlečení Tamara - Červené

  Povlečení Tamara - Červené
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Tamara je bavlněné povlečení, s podélnými pruhy různých šířek a barev - převládá barva červená a tmavě hnědá. Na ploše povlečení jsou nepravidelně umístěny rámečky s oblými rohy. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny.  Hodí se k němu červené, tmavě hnědé, nebo bílé prostěradlo. Je dostupné jak v bavlně, tak krepu.

 • Povlečení Tamara - Fialové

  Povlečení Tamara - Fialové
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Fialová, světle růžová, sytě růžová a fialková, to jsou barvy, kterými hýří rovnoběžné pruhy různých šířek. Na ploše povlečení jsou nepravidelně umístěny rámečky s oblými rohy. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínání je na knoflíky. Povlečení je dostupné v rozměrech, 140x200 cm a 140x220 cm. Je dostupné jak v bavlně, tak krepu.

 • Povlečení Zuzana - Černé

  Povlečení Zuzana - Černé
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Povlečení Zuzana černé v luxusním černém designu a zářivě bílým květinovým motivem je vyrobeno ze 100% bavlny, zapínání má na knoflíky. Hodí se k němu prostěradlo v bílé nebo černé barvě. Sada obsahuje 1 povlak na polštář a 1 povlak na přikrývku, francouzská velikost pak 2 povlaky na polštář. Povlečení nabízíme jak v bavlně, tak v krepu.

 • Povlečení Květa - Tyrkysové

  Povlečení Květa - Tyrkysové
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Povlečení Květa Modrá má decentní vzor lístků v béžové, tyrkysové a tmavě hnědé barvě na bílém podkladě. Povlečení  je vyrobeno ze 100% hladké  bavlny, zapínání je na knoflíky. Povlečení dodáváme v rozměru 140x200 cm,140x220 cm, 200x220 cm/2x 70x90. Hodí se k němu bílé, béžové a modré prostěradlo.

 • Povlečení Printemps - Krep DeLuxe

  Povlečení Printemps - Krep DeLuxe
  Výrobce:
  Kaeppel
  Cena od:
  690 Kč

  Povlečení Printemps z krepované bavlny DeLuxe je vyrobeno německou firmou Kaeppel. Povlečení je vyrobeno z jemně krepované bavlny, dodáváme v rozměru 140x200 cm s polštářem 70x90 cm. Povlečení je laděno do oranžové barvy, kombinované s jemnými  fialkovými, červenými a zelenými linkami.

 • Povlečení Makovice - Červenohnědé

  Povlečení Makovice - Červenohnědé
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Povlečení Makovice v červenohnědé barvě. Název je odvozen od barvy makovic na vzoru. Základní barva povlečení je bílá, vzory je černý a červenohnědý. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, zapínání má na knoflíky. Hodí se k němu béžové, bílé, černé, nebo červenohnědé prostěradlo.

 • Povlečení Makovice - Černé

  Povlečení Makovice - Černé
  Výrobce:
  TipTrade s.r.o.
  Cena od:
  419 Kč

  Povlečení Makovice v černé barvě. Název je odvozen od barvy makovic na vzoru. Základní barva povlečení je bílá, vzor je černý a světle hnědý. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, zapínání má na knoflíky. Hodí se k němu béžové, bílé, černé, nebo hnědé prostěradlo.

 • Povlak na polštářek Fokus Tyrkysový - 40x40 cm

  Povlak na polštářek Fokus Tyrkysový - 40x40 cm
  Výrobce:
  Cena od:
  69 Kč

  Povlak na polštářek 40x40 cm ke krepovému povlečení Fokus Tyrkysový. Krepové povlečení je z kolekce Focus, značky Sweet Home.Povlečení je vyrobeno z bavlněného kepu a má zipové zapínání. Krepové povlečení z kolekce Focus je navrženo v souladu s posledními módními trendy světa bytového textilu.


Aktuality
BedTex povlečení BedTex povlečení

8 nových povlečení od značky BedTex. S květinami Amanda, s pruhy Vanessa a s geometrickým motivem Luiz.

01.07.2015
Dětské osušky Dětské osušky

20 nových osušek pro děti i fotbalisty. Mimoni, Frozen, Violetta, Angry Birds, Cars, Ever After High, Peppa Pig, Mia and Me, Scooby Doo a fotbalové kluby.

30.06.2015
Licenční povlečení Licenční povlečení

Máme pro Vás celkem 20 nových vzorů povlečení. Asterix a Obelix, Angry Birds, Mia and Me, Animal Planet, Scooby Doo, Ever After High a fotbalové kluby.

22.06.2015

Produkty
E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.