Levné-povlečení.cz - bytový textil, povlečení, ručníky, přikrývky a deky pro Váš byt a dům

Povlečení


Zobrazení katalogu:     Seřazení: vzestupně sestupně
Levné-povlečení.cz » Povlečení

Povlečení je nepostradatelnou součástí ložní výbavy každé domácnosti. V nabídce máme ložní povlečení klasických rozměrů, ale také tzv. francouzské rozměry povlečení. Rovněž máme širokou nabídku povlečení pro děti, a to jak pro miminka povlečení do postýlky, tak dětské povlečení do pokojíčků větších dětí.

Prodáváme kvalitní a prověřené značky tuzemských výrobců Povlečení BEDTEX.  Ze zahraničních je to německé Povlečení Kaeppel,  nebo luxusní  Povlečení Valeron.

Zboží v e-shopu je také rozděleno podle materiálu z něhož je povlečení vyrobeno, na povlečení saténové, flanelové, krepové, nebo bavlněné. Samozřejmě máme v nabídce také licenční povlečení, jehož jsme i dovozci. Z licenčního povlečení je to například velmi oblíbené povlečení Animal Planet.

Budete-li mít pocit, že se v shopu ztrácíte, využijte možnost "Filtrovat podle dalších parametrů"

1, 2, 3510  další další
 • Dětské povlečení Scooby Doo Halloween

  Dětské povlečení Scooby Doo Halloween
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Dětské povlečení Scooby Doo Halloween je oboustranné. Přední strana je laděna do hnědé barvy s obrázkem trošku vystrašené Mystery party. Rubová strana je tmavě modrá s halloweenskými motivy. Dětské povlečení Scooby Doo je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové.

 • Dětské povlečení Kočky

  Dětské povlečení Kočky
  Výrobce:
  Bedtex
  Cena od:
  499 Kč

  Dětské povlečení Kočky je ložní povlečení pro děti, s motivem kočky. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, se zapínáním na zip. Povlečení je novinka v kolekci Kids BedTex. Rozměr 140x200 + 70x90 cm 

 • Dětské povlečení Žirafy - Zelené

  Dětské povlečení Žirafy - Zelené
  Výrobce:
  Bedtex
  Cena od:
  499 Kč

  Dětské povlečení Žirafy - Zelené  je ložní povlečení pro děti, s motivem žirafy. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, se zapínáním na zip. Povlečení je novinka v kolekci Kids BedTex. Rozměr 140x200 + 70x90 cm 

 • Dětské povlečení Modré Kotě

  Dětské povlečení Modré Kotě
  Výrobce:
  Bedtex
  Cena od:
  499 Kč

  Dětské povlečení Modré Kotě je ložní povlečení pro děti, s motivem kočky. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, se zapínáním na zip. Povlečení je novinka v kolekci Kids BedTex. Rozměr 140x200 + 70x90 cm 

 • Dětské povlečení Emotikony

  Dětské povlečení Emotikony
  Výrobce:
  Bedtex
  Cena od:
  499 Kč

  Dětské povlečení Emotikony  je ložní povlečení pro děti, s motivem puzzle. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, se zapínáním na zip. Povlečení je novinka v kolekci Kids BedTex. Rozměr 140x200 + 70x90 cm 

 • Povlečení FC Barcelona Suárez 2016

  Povlečení FC Barcelona Suárez 2016
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Fotbalové povlečení FC Barcelona Suárez 2016 je oboustranné, na lícní straně velká fotografie Suáreze a z rubu červené a modré pruhy s nápisy FCB. Klubové povlečení FC Barcelona je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové.

 • Povlečení FC Barcelona Pique 2016

  Povlečení FC Barcelona Pique 2016
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Fotbalové povlečení FC Barcelona Pique 2016 je oboustranné, na lícní straně velká fotografie fotbalového obránce Gerarda Piqueho a z rubu červené a modré pruhy s nápisy FCB. Klubové povlečení FC Barcelona je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové.

 • Povlečení FC Barcelona Neymar 2016

  Povlečení FC Barcelona Neymar 2016
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Fotbalové povlečení FC Barcelona Neymar 2016 je oboustranné, na lícní straně velká fotografie známého útočníka Neymara a z rubu červené a modré pruhy s nápisy FCB. Klubové povlečení FC Barcelona je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové.

 • Povlečení FC Barcelona Messi 2016

  Povlečení FC Barcelona Messi 2016
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Fotbalové povlečení FC Barcelona Messi 2016 je oboustranné, na lícní straně velká fotografie slavného Lionela Messiho a z rubu červené a modré pruhy s nápisy FCB. Klubové povlečení FC Barcelona je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové.

 • Dětské povlečení Batman - Komiks

  Dětské povlečení Batman - Komiks
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Dětské povlečení Batman Komiks je oboustranné. Dětské povlečení Batman je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové.Rozměr povlečení je 140x200/ 70x90

 • Dětské povlečení Batman vs Superman - Fight

  Dětské povlečení Batman vs Superman - Fight
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Dětské povlečení Batman vs Superman - Fight je oboustranné. Dětské povlečení Batman je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové.Rozměr povlečení je140x200/ 70x90

 • Dětské povlečení Batman vs Superman - Heroes

  Dětské povlečení Batman vs Superman - Heroes
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Dětské povlečení Batman vs Superman - Heroes je oboustranné. Dětské povlečení Batman je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové.Rozměr povlečení je140x200/ 70x90

 • Dětské povlečení Superman - Man of Steel

  Dětské povlečení Superman - Man of Steel
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Dětské povlečení Superman  - Man of Steel. Povlečení je oboustranné. Dětské povlečení Superman je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové. Rozměr povlečení je140x200/ 70x90

 • Dětské povlečení Scooby Doo Pink

  Dětské povlečení Scooby Doo Pink
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Dětské povlečení Scooby Doo Pink je oboustranné. Dětské povlečení Scooby Doo je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové.

 • Dětské povlečení Justice League

  Dětské povlečení Justice League
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Dětské povlečení Justice League. Povlečení s týmem superhrdinů ligy spravedlivých. Povlečení je oboustranné. Rubová strana je modrá s malými logy.. Dětské povlečení Superman je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové.

 • Povlečení FC Barcelona Messi

  Povlečení FC Barcelona Messi
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Fotbalové povlečení Lilonel Messi FC Barcelona. Povlečení s velkou fotografií L. Messiho. Toto je opravdu fanouškovské povlečení. Klubové povlečení FC Barcelona je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové.

 • Dětské povlečení Batman

  Dětské povlečení Batman
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Dětské povlečení Batman černé barvy. Povlečení s motivem známého komiksu Batman, městská silueta spolu s jasným žlutým netopýřím logem. povlečení je oboustranné. Rubová strana je pokryta malými logy. Dětské povlečení Batman je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové.

 • Dětské povlečení Superman

  Dětské povlečení Superman
  Výrobce:
  Cena od:
  595 Kč

  Dětské povlečení Superman modré barvy. Povlečení s motivem známého komiksu Superman, motiv města ve spojení s logem Supermana.P ovlečení je oboustranné. Rubová strana je poseta malými znaky. Dětské povlečení Superman je vyrobeno ze 100% bavlny. Zapínaní je zipové.


1, 2, 3510  další další
Aktuality
BedTex povlečení BedTex povlečení

8 nových povlečení od značky BedTex. S květinami Amanda, s pruhy Vanessa a s geometrickým motivem Luiz.

01.07.2015
Dětské osušky Dětské osušky

20 nových osušek pro děti i fotbalisty. Mimoni, Frozen, Violetta, Angry Birds, Cars, Ever After High, Peppa Pig, Mia and Me, Scooby Doo a fotbalové kluby.

30.06.2015
Licenční povlečení Licenční povlečení

Máme pro Vás celkem 20 nových vzorů povlečení. Asterix a Obelix, Angry Birds, Mia and Me, Animal Planet, Scooby Doo, Ever After High a fotbalové kluby.

22.06.2015

Produkty
E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.